воскресенье, 17 апреля 2016 г.

За поїздку))) враження і звіт

Ну ось ми і повернулися))) Пригод, вражень, як завжди море !!! Де більше фотографій, де менше, то планшет тупив, а фотоапарата немає))) Ну як то так ... думаю, що враження, емоції і головне звіт, все одно побачите і зрозумієте.

Перші дарунки - блокпости)) Хлопцям було дуже приємно, що про них не забули теж)
Отак ми їхали та дорога привела нас у місто Бахмут)))
 Це понтонна переправа, бо міст ще не полагодили...а дороги...да там їх нема. Ми навіть шуткували, що то ще оодна смуга перешкод - Їзюмський шлях

Спочатку ми прибули у штаб 12 батальону, де трохи перепочили та поїхали у школу-інтернат№1 міста Бахмут.  Старші хлопці допомагали розгружати бус.

 Ось  скільки всього навезли! І все це завдяки БФ"Дніпровська ініціатива", Ліцею політики, економики, права та інозенмих мов, 207 сш , дівчатам-моїм друзям з ФБ, моїм сусідам . Багато друзів попрацювало, щоб зробити щасливими дитячи обличчя. По-перше, ми роздали іграшки молодшим діточкам! Ви б бачили ці обличчя!

 Потім приміряли деяки речи, але більшисть вони згодом самі розберуть, бо часу було все ж замало.


 У бібліотеці зібрались учні, щоб подивитись на нові книжки. Вони дуже люблять читати, а особливо не достатьо книг українською мовою! О!Мультики! Тепер молодшим дітям є що подивитися вечорами))
 Дуже доречним оказався посуд! Його зовсім не вистачає...Будемо знати! Діточки інтрнату написали листи своїм друзяи з Києву  - їх я поділю між учнями ліцею та сш207


Потім зустрілись з нашими побратимами з 101 бригади, передали усі посилки та смаколики від усіх вас!

 Велике та щире "дякую" за передачу від Ігоря Дашко - все це ми ділили між підрозділами! Я навіть не думала, що так можна радіти паяльникам, кип*ятильникам, сухому спирту , маслу та інш.
 Оце зібрали діточки та вчителя 207 школи, де є директором моя гарна подруга Оксана Бєлкіна. Кава, чай та носки - це особлива "валюта"


Ну , а потім ми поїхали по підрозділам нашого 12 омпб. Передали розвідці, хлопцям з особливих підрозділів сухі супчики, та інши смаколики.


 Оце так сало!
 Знов граємось у розподіл паяльників та стяжок)))

 Дякуємо Армену за ліки проти грипу! Сухи супчики та сухарики розділили між усіма хлопцями, що стоять на "0" та розвідниками
 Ось, як смачно)) пиріжки пішли у ход


 Особистий привіт жінці - Лєночка Малиновська, це для тебе)))
 Ось таки собаки та коти прийшли та живуть разом с хлопцями.Вони то розуміють, хто хороша людина)

Роздали дарунки тут та поїхали далі)) На блокпосту через Селідово зустрілись з Владом Волошиним та обнімашки-цілунки))) Передали їм смаколиків та поїхали далі. До речи, хлопці нас провели до Карлівки.А в Карловці ми зустрілися з постом Медичного корпусу. Ось тут, прямо у церкві, приймають простих громадян)

 А це Анечка - лікар, ми передали їй теж трохи ліків - вітаини, антигрип та смаколиків. Анечка скоро стаю на пост у Пескі замість Степанівни. Вирішили відпустити її на відпустку)))
Ну а потім ми вирушили у Зайцево у той же медкорпус. Там , як раз заступив на зміну наш невгамовний Арчи та ще з радістю побачила Сашка Чаплигіна, він теж пішов лікарем.


 Ай, чудові пиріжки! Прямо з ящику випадають))

 А це ми проводимо нагородження))) Люда була розчулена так, що навіть відверталась весь час)


 Ось такі нагороди дівчатам! Таню ми не застали, вона трохи затрималась, але їй обов*язково передадуть.А це ми вже за ліки взялись) Велика подяка усім хто допомагає Медичному корпусу!
 Вздовж дороги ось таки постери поставили!
Зустрілись ми з моїми дорогенькими волонтерами з Дзержинська. "Мастер" все передали!

Поговорили з усіма, пообнімалися та вирушили у Бахмут, бо ще було одне завдання! Ми забрали Юрія Івановича (начальник штабу 12омпб) та повезли його до школи-інтернат№1 вирішити питання з ремонту будівлі школи. Наши хлопці завжди допомагають діточкам, наприклад взяли шефство над кімнатою школяра " Під парусом". Тепер ще допоможуть й школі-інтернат. На всьому шляху де був на 12 батальон, вони допомагають місцевим та діточкам. Слава героям!
Ну а ми поїхали додому)) Трохи фото місцевості
На під*їзді вже , десь 190 км до Києву побачили ось таку демонстрацію