воскресенье, 24 января 2016 г.

Ось скільки !

Майже можно підвести невеличкий  підсумок) Завтра , ще докупимо та отримаємо, але це вже потім.
1)Нам зробили прапор!Тому поїдемо вже з ним))

2)Оцей подаруночок, що показує моя онука, поїде до Валі "Віночка", як раз під її шнурки на берцях)))
3)Армену Шахарьянц передала вже ось скільки відерець принесли! Спасибі Ulia Gvozdarova

4) Дякую Генадію "Мастер" за фліски та передали для його бійця розгрузку5)Дякуємо "Вовку" і волонтеру Женечке, до речі чудової дівчині, яка займається нашими хлопцями на жд вокзалі, за 4маскхалата і кікімару (2 йдуть Баграмі, 2 Лео і кікімара Кадету), а також антибіотики і бальзами для губ! Спасибі, тим хто так самовіддано допомагає! 
6) Викупила чотири снайперських каремата (3200грн = 4х800) та 1000 гривен переслали на 2 газових 5л балонів з горілками ( по типу Кемпінг-турист) забираємо у Харькові по дорозі.
7) Дякуємо Іринці Щербакової за термобілизну - 10 пар!
8) Прохання про шнур  виконано - 250 грн 
9) Флісови перчатки - 15 пар та антибактеріальні шкарпетки 12 пар викупили) 9 зимових костюмів теж! Усього на сумму 7710грн ( чеки прикладаються)
На сьогодні  витрачено 12160 грн+ паливо 3000 грн, а отримано готівка+картка - 14300 + 1000 мені на День народження подарували)))) Ну пробачте, обіцяла на себе витратити, так ще не вечір)) Завтра маю надію, ще обіцяли принести, так що на все повинно вистачити.
Завтра ще перед дорогою  трохи закупимо та отримаємо смаколиків для героїв від Світлані Ярмула та Вячеслава Москалєнко, заїдемо до чарівника Армена Шахар*янца))) 

Дякуємо усім, хто допамагав!!! Низький уклін вам! За маленьки та за великі кошти!